IDEA
01 / 01

Mutfaklar

Renk ve dokuların uyumu ile bütünlenmiş , özel detaylarla zenginleştirilmiş , aynı zamanda dinamik ve enerjik…. Bir mutfaktan daha fazlası , keyifli bir yaşam alanı.

Tasarımın zevkli bir estetiğe ulaştığı , klasik çizgiden modern çizgiye kadar uzanabilen bir yelpazede, tüm işlevsellik beklentilerini karşılayan ; aynı zamanda ahşap sıcaklığı ile düz renklerin doğal kombinasyonu.

Yenilikçi aksesuarlar ve kattıkları konfor ve işlevselliğin zenginleştirdiği mutfaklar , becerikli ellerde ustaca şekilleniyor.

Kolay ulaşım sağlar

Çekmece içi seperatörler ile malzemeler kolayca ayrışır.

Benzersizdir

Çekmece ve dolap içi sensörlü aydınlatmalar malzemelerin kolayca görülmesini sağlarken, sensörlü baza ve raf aydınlatmaları mekana benzersiz bir duygu katar.

Düzenlidir

Şişeler, deterjanlar, tepsiler gibi depolanacak malzemelere akılcı çözümler sunar, mutfaklara düzen gelir.

Ergonomiktir

Üst dolap kapakları kolayca açılır ve zıplamadan kapatılır, ergonomi düşünülmüştür.

Konforludur

Tezgah altındaki bölümlere ulaşmak için kimse dizlerinin üstüne çökmez. Çekmeceler, kiler sistemleri bir dokunuşla kayarak dışarıya gelir, tüm malzemelere kolayca ulaşılır, konforlu kullanım vardır.

Uyumludur

Mutfaktaki kulplardan tezgah ve kapağa, ankastre ürünlerden tezgah arası aksesuarlara kadar tüm çözümlerin rengi ve stili birbiriyle uyumludur.

Verimli depolama sağlar

Boy kiler sistemi sayesinde tüm kuru gıda malzemeleri tek bir dolapta depolanabilir, köşe kiler sistemiyle normalde kör kalan köşelerin verimli kullanılması sağlanır.

Teknolojiktir

Bluetooth ile çalışan müzik sistemi teknolojiyi mutfaklara getirir.

Estetiktir

Ankastre ve mikrodalga fırın ile davlumbaz gibi cihazların özel tasarımları mekana estetik katar, mutfak tasarımını renk olarak tamamlar.

Temasa GEÇMEK İÇİN

iletişim
T: +90 216 302 25 62 -63
info@ideanuova.com.tr
Vedat Günyol cad. Defne Sk. 1 Flora Residence, Kat: 18 D:1811 Ataşehir
İstanbul / Türkiye
Teşekkürler mesajınız ulaştı.
Özür dileriz mesajınız bize ulaşırken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz!
© IDEANUOVA 2017. All Rights Reserved.