IDEA
01 / 01

TASARIM VE PROJELENDİRME

Tasarım ekibimiz, isteklerinizi esas alarak uygulama yapılacak mekanın fiziki koşullarını etüt ettikten sonra ön tasarımını tamamlar. Tasarım ve projelendirme süreci karşılıklı yapılan görüşmelerle olgunlaşır.

SUNUM VE TEKLİF

Tasarım ve projenin olgunlaşma süreci içinde üç boyutlu çalışmalar hazırlanır ve sunum haline dönüştürülür. Karşılıklı görüşmeler sonucunda netleşen projeler müşteriye sunulur.

ÜRETİM

Siparişi alınan ürünler, üretim planı yapılarak üretim direktörü kontrolünde üretilir ve her türlü kalite-kontrol-paketleme işlemlerinden sonra montaja hazır hale getirilir. Üretim süreci tamamlanan ürünler nakliye işleminin ardından projesine uygun olarak monte edilir.

MONTAJ VE TESLİM

Montajı yapılan ürünlerin, uzman ekiplerimiz tarafından kontrollerinin yapılarak eksiksiz kullanıma hazır hale getirilmesidir. Kullanım sürecinde de firmamız kendi tarafından yapılan ürünlerin, gerekli olabilecek bakımlarını yapar.

GARANTİ

Firmamız kendi üretimi olan ahşap ürünlerin uygulanması için gerekli olan her türlü renovasyon işlerini projelendirmekte, taşeronlara uygulatmakta ve uzman ekibinin kontrolünde en iyi işçilik kalitesi ile tamamlanmasını sağlamaktadır.

Temasa GEÇMEK İÇİN

iletişim
T: +90 216 302 25 62
info@ideanuova.com.tr
Vedat Günyol cad. Defne Sk. 1 Flora Residence, Kat: 18 D:1811 Ataşehir
İstanbul / Türkiye
Teşekkürler mesajınız ulaştı.
Özür dileriz mesajınız bize ulaşırken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz!
© IDEANUOVA 2017. All Rights Reserved.